Nieuws

Excursie eendenkooi te Maren – Kessel

Op 8 juni j.l. heeft de Erfgoedvereniging Alem een bezoek gebracht aan de Eendenkooi te Maren – Kessel. Onze gids Theo van Mook heeft ons, naast de werking van de kooi om de wilde eenden te lokken en te vangen, ook vertelt hoe de eendenkooi opgebouwd is. De kooi is al eeuwenoud en heeft mede door de ruilverkaveling bloot gestaan aan de wensen van verschillende partijen. Denk hierbij aan de waterstand en de aanplant van verschillende soorten bomen. De kooi heeft door het beheer zijn oorspronkelijk karakter kunnen behouden. We kunnen terugkijken op een mooie en leerzame middag.

Meer nieuws

Soepenfestival 2024

Op 22 juni heeft in Alem de 14e editie van het soepenfestival plaatsgevonden. Op het sfeervolle terrein konden de gasten genieten van de heerlijke (ambachtelijke) soepen onder muzikale begeleiding van

Lees verder »